KONTAKTA OSS

Förenings- och kontaktuppgifter


E-post
info@ostersif.se
Telefonväxel
0470-73 12 00
Telefax
0470-73 12 10
Adress
Bollgatan 9, 35246 Växjö
 
Orgnr
829500-5386
Bankgiro
5472-4117
Plusgiro
474985-9 

Bg Ungdom
210-7894

Pg Ungdom
67 87 67-5
Swish
1230 84 58 91

 

Märk alla betalningar med namn och vad det gäller: tex "Stig Svensson, medlemskap".

 

Kontakta oss gärna

– Via mail eller genom att fylla i formulär nedan.

 

Förnamn*:

Efternamn*:

Hemtelefon:

Mobiltelefon:

E-post*:

Meddelande*:

Öppettider Biljettservice

Foajé, Entré på Östra långsidan, som vätter mot Centrum.

Tisdagar 12.30 - 14.00 Torsdagar 11.00 - 13.00 

Övriga tider kan vi inte garantera bemanning. Ring gärna innan. 
Ni når oss på 0470 73 12 00

 

Köp biljetter

Webbiljett
För bästa pris köp på webben osterbiljett.se

           Biljettkassa            
Finns på västra långsidan på Myresjöhus Arena, öppnar två timmar före matchstart. 

 

Personal Östers IF

 
VERKSAMHETSCHEF

Peter Wibrån
0470-73 12 13
peter.wibrån@ostersif.se

 
FÖRSÄLJNING- OCH MARKNADSCHEF

 

 

Peo Jönsson
070-245 81 03
peo.jonsson@ostersif.se

 

FÖRSÄLJNING, PRIVATMARKNAD- OCH KOMMUNIKATIONSCHEF

Jacob Gustafson
0470-73 12 24
jacob.gustafson@ostersif.se

 
ÖSTER I SAMHÄLLET-ANSVARIG, MARKNAD

Jessica Carlsson
076-134 95 78
jessica.carlsson@ostersif.se

 

ARENA & SÄKERHETSANSVARIG

Ron Wähämäki
0470-73 12 26
ron.wahamaki@ostersif.se

 

SEF- OCH AKADEMIANSVARIG

Hans Nygren-Bonnier
072-526 18 42
hans.nygren-bonnier@ostersif.se

 

UTVECKLINGSCHEF AKADEMI & UNGDOM

Leif Andersson
070-606 97 50
leif.andersson@ostersif.se

 

ÖSTER I SAMHÄLLET  

Martin Widroth
martin.widroth@ostersif.se

 

ACKREDITERING

Rolf Kjällbring
070-690 84 80
rolf.kjallbring@ostersif.se

 

HUVUDTRÄNARE A-LAG

Christian Järdler
cj@ostersif.se

 

ASS TRÄNARE A-LAG, U21

Denis Velic
070-565 96 29
denis.velic@ostersif.se

 

TRÄNARE U19

Fredrik Bild
070-669 16 94
fredrik.bild@ostersif.se

 

TRÄNARE U17 

Markus Lindberg
073-535 13 86
markus.lindberg@ostersif.se

 
TRÄNARE U16

Joakim Gustafsson
joakim.gustafsson@ostersif.se

 

MATERIALANSVARIG

Jens Magnusson
fimpen.magnusson@telia.com

 

LÄNKSIDA

Styrelse & Valberedning